Prožitkový webinář
Úvod do akášických záznamů

OCHUTNÁVKA TOHO, CO AKÁŠICKÉ ZÁZNAMY NABÍZÍ

Úvod do akášických záznamů

Jedinečný webinář, ve kterém najdete vše, co je potřeba o akášických záznamech vědět a také si v jeho prožitkové části můžete akášické záznamy prohlédnout a pokládat otázky, na které si přejete znát odpovědi.

Webinář obsahuje

Hlavní video

Vstupní a výstupní modlitbu

Virtuální prohlídku

Vedený vstup

Ve více než hodinévm úvodním videu najdete informace o tom, co jsou akášické záznamy, kde je najdeme, kdo zde s námi pracuje a také jak obsáhlé informace zde najdete. Lepší představení akášických záznamů velmi pomáhá následné praxi. 

Virtuální prohlídka je vedenou meditací, ve které si můžete prohlédnout prostor akášických záznamů a setkat se zde se svými průvodci.

Vedený vstup do záznamů je meditací, ve které projedete vstupem do osobní vrstvy akášických záznamů. Zde můžete objevit zprávy, které zde již čekají a také klást otázky, které vás zajímají.

Více o webináři

Webinář v celé podobě je již nyní k dispozici. Nemusíte tedy čekat na konkrétní datum a můžete s ním začít pracovat ihned. 

Webinář najdete v členské sekci přímo tady na webu. Vše je přehledně rozděleno tak, abyste mohli webinářem procházet jako online kurzem bez rušivých reklam nebo jiných sdělení na sociálních sítích. 

K webináři máte neomezený přístup, můžete se k němu vracet dle potřeby.

Autorka webináře

Autorkou webináře je Veronika Chauvet d´Arcizas, která modernizuje pojeí akášických záznamů v České republice. Díky svému silnému spojení vás může provést prožitkovými meditace, ve kterých spolu s ní vstoupíte do prostoru záznamů. 

Veronika se věnuje čtením pro druhé a také nabízí kurz Čtení z akášických záznamů, který je určen těm, kteří chtějí s touto krásnou technikou pracovat více do hloubky v osobním pojetí, ale také v práci s druhými lidmi. 

„Věřím, že akášické záznamy nám dají pohlédnout do hloubky nás samých a zároveň nám pomáhají vidět cestu za životem našich snů. A vlastně často až za naše sny, protože díky poznání nás samých nachází možnosti, o kterých jsme se dříve báli i snít. Akášické záznamy jsou tu pro každého a každý je může začít využívat ještě dnes.“