Bc. Veronika Chauvet d´Arcizas, Cert. MDT

Průvodkyně v akášických záznamech a celostní fyzioterapeutka

Celostní fyzioterapie

Po klasickém studiu na UK FTVS jsem prošla několik kurzy a sbírala pracovní zkušenosti v lůžkovém a ambulantním provozu. S každým novým pacientem jsem si uvědomovala stále více, nakolik je třeba v léčbě přistupovat celostně a věnovat se nejenom odstranění bolestí a dalších obtíží, ale využívat techniky pro celkové zvýšení kvality života. 

Tento přístup, tedy celostní přístup je středem také mých konzultací zaměřených na zdraví. Vedu své klienty k aktivnímu prožívání života, učím je seznámit se s bolestí a využít svou bolest k hlubšímu poznání sebe. Využívám široké spektrum technik s důrazem na individualitu daného klienta a využívám nejen prvky klasické fyzioterapie, ale také McKenzie metody, jógy, ajurvédy, intuitivního vedení, energetických principů a další.

Fyzio
Akashic reading

Akášické záznamy

V roce 2021 jsem se rozhodla začít nabízet čtení z Akášických záznamů, díky němuž se začal měnit nejen můj život, ale také životy mých klientů. S každým jednotlivým čtením cítím velikou vděčnost a pokoru být v roli průvodce a zprostředkovávat zprávy, které působí do hloubky nás samých, aktivují potenciál a odkrývají hlas naší duše. 

Mou rolí je číst zprávy ze záznamů s důrazem na jejich praktické využití v každodenním životě. I proto se považuji za zcela jedinečnou průvodkyni spirituálních informací, které mají na náš život nesmírně veliký dopad a dokáží nás dovést k životu našich snů.

Moje vzdělání

Sleduj mě

Sledujte můj osobní YouTube kanál, kde sdílím svůj přístup k žití naplněného a radostného života

Více o celostní fyzioterapii a zdraví najdete na mém druhém YouTube kanálu Atelier Sante