Coworkingový online prostor pro celostní zdraví

Atelier Sante

Atelier Sante (dříve FyzioFitness) vznikl především pro zvýšení povědomí o možnostech léčby a prevence v oblasti fyzioterapie. Na samém začátku jsem já (Veronika Chauvet) především psala články a natáčela videa na YouTube. To vše při klasické práci fyzioterapeuta, nejprve v nemocnici a následně v ambulantním provozu. Čím dál tím více jsem však chtěla tyto možnosti ještě více otevřít a tím jsem přešla od klasické fyzioterapie k více celostnímu pojetí. 

A nyní cítím, že chci toto posunout ještě o kousek dál a spojit se tak s dalšími lidmi, kteří se věnují celostnímu přístupu ke zdraví a právě proto jsem se rozhodla Atelier Sante otevřít spolupráci s dalšími odborníky a spojit síly se záměrem podpory zdraví jednotlivce i společnosti. 

Níže najdete možnosti spolupráce. Kromě níže uvedeného jsem otevřená i novým nápadům, a tak v případě, že byste se rádi podíleli na tvorbě Atelier Sante, neváhejte napsat.

S láskou Veronika

Sociální sítě

Mezi hlavní možnosti spolupráce sociálních sítí se v současné době řadí Instagram a YouTube kanál (s téměř 2 tisíci přihlášenými). Na Instagramu lze využít možnosti společné tvorby (přes tlačítko Collaboration). Na YouTube je možné přidat vlastní video nebo se domluvit na rozhovoru. Skrze sociální sítě je možné sdílet nejen inspiraci, ale také svou nabídku.

Tato možnost se také skvěle hodí pro ty, kteří v tuto chvíli nechtějí zakládat nové sociální sítě, ale mají touhu své téma sdílet. Je možné využít sociální sítě Atelier Sante (především Instagram a YouTube) a pravidelně nebo nepravidelně sem přispívat. 

Fyzio
AS_nove (3)

Hosting online kurzů a webinářů

Kromě tvorby na sociální sítě, která je spíše informačního charakteru, AS také otevírá možnost hostování online kurzů, webinářů a to ve vlastní členské sekci. Pakliže začínáte a nemáte svůj vlastní web, pak můžete svůj kurz hostovat právě zde. Na webu můžete využít členskou sekci a také vložení prodejní stránky a zařazení se do nabídky online kurzů a webinářů. 

Online podpůrné kruhy a další setkání

Raději se s lidmi setkáváte naživo a vytváříte tématický prostor s podporou v reálném čase? Poté můžete využít hostování vašich setkání či podpůrných kruhů. Tato spolupráce zahrnuje zařazení vaší události na web a pozvánku na sociální sítě. 

AS_nove (2)

Pojďme společně tvořit místo pro celostní přístup ke zdraví

Rádi byste se k Atelier Sante přidali? Nebo si nejste jisti, jakou formu spolupráce zvolit?

Neváhejte a zamluvte si spolčný hovor nebo mi napište na email veronika@ateliersante.net