UPLEVEL

odzacatku

Vyslyšte své srdce a probuďte k životu své poslání a posuňte svůj život na vyšší úroveň!

UPLEVEL

Jedinečné konzultace, které jsou zde pro vás, abyste mohly svůj život posunout na vyšší úroveň. Primárně je balíček těchto konzultací určen pro posunutí podnikání, ale je možné ho využít na posunutí o level výše celého svého života. 

Uplevel provází cestou udržitelného růstu. Takového růstu, který se odrazí na všech oblastech vašeho života a který vám dá prostor realizovat se v souladu s vaší duší. 

Uplevel je unikátní formou spolupráce, kde najdete postupy a techniky připravené přímo pro vás. Nejedná se o předem stanovený postup, ale o dynamickou spolupráci, která se odvíjí od vašich snů, cílů, ale také strachů a pochyb, které často stojí v cestě za naším úspěchem.

Už neodkládejte žití svého života, žití sama sebe na později. 

Projekt Od začátku

Projekt Od začátku vznikl jako inspirace a podpora pro ženy v začátcích podnikání. Byl předchůdcem konzultací UPLEVEL a nese velkou porci inspirace do podnikatelského začátku.

Více o tomto projektu: Možná i vy máte pocit, že v životě potřebujete změnu. Toužíte mít práci, která vás bude naplňovat, ve které se budete moci realizovat a zároveň budete moci pomáhat lidem kolem sebe. Váš vnitřní hlas stále naléhavěji volá po tom, abyste začala žít tak, jak hluboce uvnitř chcete.

Vyslyšte toto vnitřní volání a vydejte se na cestu v souladu se svou duší. Začněte se věnovat svému poslání. Rozvíjejte své dary a přiveďte k životu svůj plný potenciál.

Inspirativní videa ze série Od začátku sledujte na YouTube

Najděte své expandéry aneb je potřeba vidět, abyste uvěřili

Konzultace UPLEVEL jsou zde pro vás. Je vaší inspirací, vaší podporou a má pro vás důležitou připomínku

Nezbláznila jste se! Jen se konečně probouzíte!

Jedinečný způsob, jak svůj život posunout na další úroveň

Konzultace UPLEVEL

UPLEVEL OBSAHUJE 6 setkání

Co si z konzultací odnesete:

Pro koho konzultace jsou:

UPLEVEL pod vedením

Veroniky Chauvet

Cena: 18 000,-

Cenu je možné rozdělit a produkt zakoupit na 3 splátky.

Součástí projektu je série inspirativních rozhovorů s ženami v začátcích podnikání.