Přímé čtení z Akášických záznamů

NALAĎTE SI SVÉ VLASTNÍ ZPRÁVY

ZPRÁVY SVÉ DUŠE ULOŽENÉ V AKÁŠICKÝCH ZÁZNAMECH

Co jsou Akášické záznamy?

Akášické záznamy jsou úložištěm všeho, co naše duše prožila, prožívá a prožije. Z toho místa, ke kterému máme všichni přístup, můžeme čerpat inspiraci a získat zde odpovědi na naše otázky. Je zde možné nahlédnout do minulých životů, původu našich bloků a také je zde možné podíval se na dary duše.

V rámci čtení vstupuji do energetického prostoru vašich akášických záznamů a zprostředkovávám vám odpovědi na vaše otázky

Na jaké otázky můžete najít odpověď?

Využijte své zprávy z Akášických záznamů. Nalaďte si tyto zprávy, které jsou jen a jen vaše. Jsou to ty nejodvážnější, nejupřímnější a nejšílenější zprávy, o kterých se kdy dozvíte. A jsou vaše!

Zprávy ze záznamů ve vašem nitru aktivují váš potenciál. Aktivují, posilují, vibrují ve vašem těle. Vnímejte tento pocit, vnímejte hloubku těchto zpráv a buďte připraveni na změny ve vašem životě.

Jak to bude probíhat?

1

Po dokončení objednávky obdržíte email s odkazem na rezervaci termínu a dalšími informacemi pro výběr otázek a základní pravidla pro čtení ze záznamů.

2

Dle vámi vybraného termínu se spolu setkáme přes Zoom.

3

V případě zájmu obdržíte audio záznam celého čtení pro další rozbor.

Přímé čtení se hodí pro ty, kteří chtějí svůj život posunout na vyšší úroveň a jsou zároveň připraveni na integraci informací ze čtení do svého života. Hodí se skvěle pro podnikatele, ale i do sféry osobního rozvoje, uzdravení vztahů a aktivaci svého potenciálu.

Nejčastěji dotazovaná témata jsou:

Cena: 6 900,-

Zážitky ze čtení z Akášických záznamů

Lucie
Read More
Úžasné, skvělé, nadpozemské, jsem naprosto nadšená. Konečně mi to všechno do sebe zapadá, konečně všechno dává smysl, konečně cítím tu oporu jít do toho, vidím, jak byly mé oči zaslepené. Měla jsem předtím pochyby, nevěděla jsem, jestli to vše může vůbec být skutečné i když jsem hluboko uvnitř cítila, že ano, vnímala v meditacích střípky. Cítila jsem při poslechu záznamu, jak mám husí kůži, brečela jsem a nahlas se smála. Zdálo se mi, jako bych se zbláznila, nic nedávalo logický smysl a přitom mi bylo vše jasné. Neskutečně mě to celé posunulo. Bylo to jak promluvit si se svou duší, se sebou samotnou, s tím kdo už všechny tyhle odpovědi dávno zná. Veronika byla velice milá, vstřícná, profesionální a zároveň osobní a navíc její překrásný hlas. Pokud o něčem takovém uvažujete, můžu z celého srdce jen doporučit. Když někdo tvoří autenticky po svém a s láskou je to poznat.
Kristy
Read More
Veru je naprosto skvela. Velmi mila, profesionalni a predevsim se u ni se svymi otazkami citite v bezpeci. Moje cteni bylo extremne hluboke, prinosne a doted ve mne dozniva. Casto se k nemu vracim, protoze na jeden poslech neni mozno vse zpracovat. Po kazde v nem objevim neco noveho, co spusti vodopady AHA momentu, a vse do sebe vic a vic zapada. Ja Verunce ze srdce dekuji za to, co dela, protoze toto predavat chce velkou odvahu a take velkou duchovni moudrost.
Petra
Read More
Vyzdvihávám úvodní konzultaci k sestavení pokládaných otázek na míru a jejich formulace. Verča velmi precizně a citlivě dokázala z mých vysvětlení i celkově navnímat, co přesně bych se ráda dozvěděla a jaké konkrétní otázky mi v tom nejlépe pomohou. Po celou dobu byla Verča velmi profesionální a příjemná. Už po úvodní konzultaci jsem byla velmi spokojená a nadšená. Samotné záznamy pro mě pak byly přelomové. V oblasti zdraví, rodinných vztahů i úkolů v životě. Poskytly mi nejen praktické kroky do života, ale i mnohá uvědomění, vysvětlení a především i vnitřní klid. Tam, kde ze záznamů cítím výzvu, zároveň přišla i podpora v podobě praktického uchopení. Otevřelo se mi téma mé světelné rodiny a spolu s ním smíření s určitými událostmi v mém životě. Bylo by mnoho, co sdílet. Opravdu přelomové. Doporučuji všem, kteří touží po odpovědích, ať už jsou jejich otázky jakékoliv. Mně osobně se díky Verčinému zprostředkování záznamů dostalo mnohé. A některé věci pro mě ani nelze popsat slovy. Děkuji, děkuji, děkuji. 🙂
Veronika
Read More
Čtení z akašických záznamu mi naprosto změnilo smět mého podnikání. Už nějakou dobu mě to volalo jiným směrem, ale až po načtení darů se vše krásné seskládalo a já začít sdílet to co žiju. Kdykoliv si zaznam pustím je tam nějaký Aha moment který mě zase posune. Pokud stojíte na místě a hledáte nějaké odpovědi moc čtení od Verči doporučuji. ❤
Previous
Next