Do hloubky

Energetické souvislosti v každodenním životě
Mnoho z nás cítí, že naše duše volá po změně, chce se projevit, ale jak toto prakticky provést nemusí být na první pohled zcela zřejmé.

Díky konzultaci Do hloubky budete moci spojit hlas vaší duše s každodenním životem.

Po zaplacení obdržíte email s průvodcem ke čtení a odkazem na rezervaci termínu společného hovoru. Na společném hovoru, který probíhá přes Zoom, probereme vámi zvolené otázky a vhodnou formulaci do záznamů. 

Konzultace vám poskytne velmi důležitý vhled na energetické souvislosti, které jsou klíčové k nalezení nového směřování v životě.

Tuto konzultaci můžete zvolit zcela samostatně či jako rozšíření a probrání čtení z Akášických záznamů.

Pakliže cítíte, že potřebujete ve svém životě NĚCO změnit, ale zatím nevím co, pak je tato konzultace přímo pro vás.

Konzultace probíhá online přes Zoom.

Po zaplacení obdržíte email s informacemi o tom, jak se na konzultaci připravit a také odkaz k rezervačnímu systému pro zamluvení termínu.

Délka konzultace je 90 minut

Co si z této konzultace odnesete:

Pro koho je tato konzultace vhodná:

Cena: 2 200,-

Akáša

Zážitky z konzultace

Lucie
Read More
Úžasné, skvělé, nadpozemské, jsem naprosto nadšená. Konečně mi to všechno do sebe zapadá, konečně všechno dává smysl, konečně cítím tu oporu jít do toho, vidím, jak byly mé oči zaslepené. Měla jsem předtím pochyby, nevěděla jsem, jestli to vše může vůbec být skutečné i když jsem hluboko uvnitř cítila, že ano, vnímala v meditacích střípky. Cítila jsem při poslechu záznamu, jak mám husí kůži, brečela jsem a nahlas se smála. Zdálo se mi, jako bych se zbláznila, nic nedávalo logický smysl a přitom mi bylo vše jasné. Neskutečně mě to celé posunulo. Bylo to jak promluvit si se svou duší, se sebou samotnou, s tím kdo už všechny tyhle odpovědi dávno zná. Veronika byla velice milá, vstřícná, profesionální a zároveň osobní a navíc její překrásný hlas. Pokud o něčem takovém uvažujete, můžu z celého srdce jen doporučit. Když někdo tvoří autenticky po svém a s láskou je to poznat.
Kristy
Read More
Veru je naprosto skvela. Velmi mila, profesionalni a predevsim se u ni se svymi otazkami citite v bezpeci. Moje cteni bylo extremne hluboke, prinosne a doted ve mne dozniva. Casto se k nemu vracim, protoze na jeden poslech neni mozno vse zpracovat. Po kazde v nem objevim neco noveho, co spusti vodopady AHA momentu, a vse do sebe vic a vic zapada. Ja Verunce ze srdce dekuji za to, co dela, protoze toto predavat chce velkou odvahu a take velkou duchovni moudrost.
Petra
Read More
Vyzdvihávám úvodní konzultaci k sestavení pokládaných otázek na míru a jejich formulace. Verča velmi precizně a citlivě dokázala z mých vysvětlení i celkově navnímat, co přesně bych se ráda dozvěděla a jaké konkrétní otázky mi v tom nejlépe pomohou. Po celou dobu byla Verča velmi profesionální a příjemná. Už po úvodní konzultaci jsem byla velmi spokojená a nadšená. Samotné záznamy pro mě pak byly přelomové. V oblasti zdraví, rodinných vztahů i úkolů v životě. Poskytly mi nejen praktické kroky do života, ale i mnohá uvědomění, vysvětlení a především i vnitřní klid. Tam, kde ze záznamů cítím výzvu, zároveň přišla i podpora v podobě praktického uchopení. Otevřelo se mi téma mé světelné rodiny a spolu s ním smíření s určitými událostmi v mém životě. Bylo by mnoho, co sdílet. Opravdu přelomové. Doporučuji všem, kteří touží po odpovědích, ať už jsou jejich otázky jakékoliv. Mně osobně se díky Verčinému zprostředkování záznamů dostalo mnohé. A některé věci pro mě ani nelze popsat slovy. Děkuji, děkuji, děkuji. 🙂
Veronika
Read More
Čtení z akašických záznamu mi naprosto změnilo smět mého podnikání. Už nějakou dobu mě to volalo jiným směrem, ale až po načtení darů se vše krásné seskládalo a já začít sdílet to co žiju. Kdykoliv si zaznam pustím je tam nějaký Aha moment který mě zase posune. Pokud stojíte na místě a hledáte nějaké odpovědi moc čtení od Verči doporučuji. ❤
Previous
Next