Vbočený palec (PDF)

0

Pečujte o své nohy díky protahování a specifickým cvikům. Určeno pro všechny koho trápí vbočené palce, tedy halluxy.

Kategorie: ,

Popis

Trpíte bolestmi nohou, palců nebo začínají Vaše palce uhýbat ze své osy? Zvolte jednoduché protažení a cviky k úlevě od bolestí, korekci vbočený nebo jednoduše jako prevenci.

Vbočený palec patří k časté deformitě nohy. Vzniká na podkladě genetiky a vlivem obuvi. Jestli jste si všimli, že se ve Vaší rodině tento problém objevuje nebo nosíte úzké boty, začněte s jednoduchými cviky.

Plán cvičení je v PDF formě a Vy si ho můžete jednoduše stáhnout a cvičit podle něj. Cviky jsou popsány a vycházejí ze článku o vbočeném palci. Kromě toho je poslední stránka věnována souhrnu všech cviků a podle ní můžete následovat cvičení.


Tento produkt patří mezi ty zdarma. Pakliže chcete FyzioFitness podpořit zanechte svou recenzi produktu, komentář u článku či videa nebo sdílejte obsah se svými blízkými.

Pro stažení je třeba projít přes košík, následně není vyžadována žádná platba, stačí jen potvrdit objednávku. PDF si následně můžete ihned stáhnout a také Vám přijde potvrzení na email, kde si můžete cvičení stáhnout přímým odkazem.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Vbočený palec (PDF)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *