Mini cvičební výzva

0

5 dní, 3 cviky, 150 opakování a dobrý pocit ze cvičení

Kategorie:

Popis

Rádi byste začali pravidelně cvičit? Nebo máte pocit, že byste chtěli do svých dní přidat o něco více pohybu? Vyzkoušejte jednoduchou týdenní výzvu.

3 cviky

50x opakování

od pondělí do pátku

Každý den 150 opakování všech tří cviků. Výzva zabere jen několik málo minut a přitom svoje tělo skvěle nastartujete k pohybu. U každého cviku můžete zvolit obtížnost podle své aktuální fyzické kondice, a tak se do výzvy může zapojit skoro každý.

Cvičit nemusíte sami. Výzvu můžete cvičit s příteli, rodinou nebo třeba v práci. Proč se do toho nepustit?

Jednotlivé cviky

Kliky – dámské, pánské, tricepsové, široké nebo každých 10 opakování jiný klik. Zacvičit můžete po 5 nebo klidně 20 opakováních. Ráno a večer nebo klidně najednou přes obědovou pauzu. Buďte kreativní!

Dřepy – zjednodušené s oporou o míč, klasické, na bosu nebo na 1 noze. Varianta je jen na Vás.

Mountain Climbers – asi nejméně variabilní cvik. Připravte se do prkna a poté střídavě kolena dávejte k hrudníku a zpět. Troufnete si zacvičit 50 opakování najednou?

Forma

Projděte pokladnou a následně si stáhněte jednoduché 1 stranové PDF. Uložte si ho do telefonu, tabletu nebo vytiskněte a začněte cvičit kdykoliv chcete.


Podpořte mou tvorbu na tomto webu a FyzioFitness YouTube kanále. Jakýkoliv příspěvek pomáhá udržet co nejvíce obsahu zdarma. Každého příspěvku si  velmi vážím. 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Mini cvičební výzva”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *