Lyžování: příprava +kompenzace PDF

69

Lyžování – příprava, strečink i cviky, které pomohou Vaší technice

Kategorie:

Popis

Chystáte se konečně na lyže? Využijte naše doporučení pro přípravu i kompenzaci lyžování. Většina lidí vyráží na lyže pouze v zimní sezóně, a tak je dobré tělo na lyže dobře připravit a také mu dopřát dostatečnou kompenzaci.

Plán obsahuje

Rozehřátí před lyžováním

Strečink 

Cviky pro zlepšení techniky

Stáhněte si 9 stránkový plán přípravného a kompenzačního cvičení pro lyžaře. Díky správnému cvičení před lyžováním se Vaše tělo prohřeje a svaly připraví na svah. Cviky jsou vybrané tak, abyste je zvládli ještě než zacvaknete lyžáky do lyží.

V plánu najdete také vhodný strečink, který můžete provádět na tvrdší podložce venku nebo v klidu domova. Nezapomeňte se po lyžích protáhnout a tak předcházet nepříjemným bolestem.

Následuje cvičení, které pomáhá síle a rychlosti Vaše těla, a tak pomáhá vylepšit Vaši lyžařskou techniky. Tato cvičení pomohou posílit Vaše tělo a Vy se tak na sjezdovce bude cítit lépe.


Tento plán je připraven pro všechny lyžaře za účelem zlepšení techniky a také prevence úrazů a bolestem. Hodí se pro občasné lyžaře, ale i pro ty, kteří lyžují pravidelně.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Lyžování: příprava +kompenzace PDF”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *