Doma ve svém těle (MP3)

29

Pojďte se vydat za pocitem klidu, uvolnění a radosti ve vlastním těle

Kategorie:

Popis

Tato relaxace navozuje pocit klidu, uvolnění a současně radosti z bytí ve vlastním těle. Relaxaci může provádět kdokoli a její benefity pocítíte již po prvním cvičením. Především tehdy, kdy se cítíte smutní, ve stresu nebo že toho je na Vás prostě hodně, můžete najít klid a bezpečí ve vlastním těle.

Relaxace je vhodná pro všechny, kteří nejsou spokojeni s vlastním těle nebo se trápí kvůli váze či pocitu určitých fyzických nedostatků. Díky tomuto cvičení budete moci znovu objevit kladný vztah ke svému tělu, cítit se ve svém těle dobře a své tělo vidět z více úhlů než jen toho estetického.

Co je ke cvičení potřeba? Relaxace probíhá vleže, je dobré zvolit podložku na cvičení nebo deku a pro větší pohodlnost malý polštářek pod hlavu. Oblečení by mělo být příjemné. Pro pocit většího uvolnění především v druhé části relaxace se můžete přikrýt dekou.

Co toto cvičení obsahuje?

  • MP3 nahrávku ke stažení (můžete si tak nahrávku poslechnout kdykoli a to i offline)
  • Délka nahrávky 19 min
  • Tato relaxace se skládá z dechového cvičení, lehké fyzického cvičení a následné vedené relaxace s uvědoměním si vlastního těla a pocitu domova ve vlastním těle

Proč rozvíjet vztah k vlastnímu tělu?

Dobrý pocit ve vlastním těle je základem pro zdravý a šťastný život. Naše spokojenost pramení z toho, jak vnímáme naše vlastní tělo a jak se v něm cítíme. Často se tlačíme až na naše fyzické a psychické maximum, naše tělo vyčerpáváme a někdy jsme na něj i naštvaní (když nezvládá vše, co po něm chceme). A tak toto cvičení napomáhá ocenit vše, co naše tělo nabízí. Zároveň mu dopřát odpočinek a vděčnost za to, že je s námi.


Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Doma ve svém těle (MP3)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *