Cvičení s ručníkem

49

Cvičební plán s využitím ručníku ideální pro cvičení na doma. Obsahuje cviky k posílení i protažení celého těla.

Kategorie:

Popis

Cvičební plán Cvičení s ručníkem přináší cviky k posílení a protažení za pomocí ručníku. Ručník je jednoduchá pomůcka, kterou máme všichni doma a díky němu lze oživit běžné domácí cvičení. Tento plán vznikl v rámci myšlenky Udržitelnosti ve fyzioterapii, která si klade otázku jak redukovat především plastové pomůcky při cvičení a nahradit je variantami, které jsou šetrnější k životnímu prostředí.

Samotný plán obsahuje 10 stran s popsanými cviky, které můžete využívat každý den. Ke cvičení postačí pohodlné oblečení, kluzká podlaha a 1 nebo 2 ručníky. Ačkoli se cviky zdají na první pohled jednoduché, brzy zjistíte, že jsou poměrně obtížné, a tak si i doma můžete dát do těla.

Cviky k posílení jsou zaměřené na celé tělo a hodí se hlavně pro ty, kteří mají spíše sedavé zaměstnání. Cvičení se hodí pro všechny, kteří nemají čas chodit do posilovny nebo na skupinové lekce. Pakliže byste si rádi udělali představu o tom, jak takové cvičení s ručníkem vypadá, podívejte se na krátké instruktážní video.

Cvičební plán je v PDF formátu, který si můžete stáhnout, následně vytisknout nebo si ho uložit do počítače či telefonu. Díky tomuto formátu si cvičení můžete s sebou i na cesty nebo kamkoli, kde se chystáte cvičit.


Koupí tohoto produktu podporujete také další tvorbu AtelierSante a to především články a informační videa na YouTube. Cílem je zpřístupnit kvalitní informace o pohybu a zdraví široké veřejnosti z oblasti prevence a léčby. Péče o vlastní zdraví za pomocí kvalitních zdrojů pomáhá v prevenci bolestivých stavů a v dlouhodobém horizontu šetří Váš čas i finance.

Rádi byste ušetřili?

Za výhodnou cenu si můžete pořídit balíček všech cvičebních plánů. Součástí tohoto balíčku je také cvičení s ručníkem a další plány se cvičením pro posílení, protažení či kompenzací.


V případě tíživé finanční situace se na mne neváhejte obrátit pomocí kontaktního formuláře a můžeme se dohodnout na slevě nebo jiné kompenzaci. 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Cvičení s ručníkem”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *