Cvičení na bosu (PDF)

19

Díky cvičení na bosu můžete své tělo posílit a navíc zlepšit spolupráci mezi jednotlivými svalovými skupinami

Kategorie:

Popis

Bosu je skvělá pomůcka na cvičení doma nebo v posilovně. Využijte své bosu na plno a zacvičte si podle tohoto plánu. Při cvičení nejen posílíte své tělo, ale také zlepšíte vnímavost svého těla a spolupráci mezi svalovými skupinami nohou, trupu i paží.

Cvičení se na první pohled zdá lehké, ale věřte mi, že Vám následující cviky dají opravdu zabrat. To by Vás ale jistě nemělo odradit. Cvičení na bosu je komplexní cvičení, které se hodí prakticky pro každého.

Jak cvičit: Začněte od jednodušších cviků a postupně přidávejte na obtížnosti. Počet opakování je čistě na Vás. Zde nejde o rychlost nebo počet provedení, ale spíše správné provedení a výdrž v polohách. Na bosu je vhodné cvičit 5-20 minut. Cvičte bez bot a nejlépe úplně na boso, aby Vaše chodidla mohla dobře reagovat na nestabilní povrch. Po cvičení se nezapomeňte protáhnout (můžete si vybrat některý protahovací plán v mém obchodě).

Výhody cvičení

  • Zapojení svalů celého těla při cvičení
  • Posilovací prvek
  • Trénink rovnováhy a svalové spolupráce
  • Vhodné po operacích a úrazech dolních končetin (zde je nutné správně načasovat, kdy s tímto cvičením začít – proto se zeptejte svého lékaře či fyzioterapeuta)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Cvičení na bosu (PDF)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *