Balíček Těhotenství

99

Průvodce pohybem ženy v těhotenství

Kategorie:

Popis

Ráda byste dopřála svému tělu zdravou rutinu v těhotenství, ale nejste si jistá, jak v tomto krásném období přistupovat k pohybu? Pak právě pro vás je zde balíček, který obsahuje průvodce pohybu. K pohybu v těhotenství je třeba přistupovat docela jinak vzhledem ke změnám, kterými ženské tělo prochází.

Podpořte zdraví sebe a svého miminka pomocí jemných technik. V balíčku najdete vhodné cvičení, které zahrnuje posilování, dechová cvičení, relaxační techniky a také správné držení těla. Tyto techniky nejen podporují zdraví, ale také slouží jako prevence bolestí zad a kloubů, prevence diastázy (rozestupu svalů břišní stěny) a obtížím v oblasti pánevního dna. Řadí se také mezi postupy připravující ženu k porodu.

Balíček obsahuje*:

Praktický průvodce Zdravé bříško

Posilování v těhotenství

Exkluzivně pouze v balíčku najdete

Jemné cvičení po porodu – názorné jemné cvičení pro období šestinedělí. Několik cviků, které jsou velmi šetrné a pomáhají lehce aktivovat trupové svalstvo v křehkém období po porodu. Cviky slouží pro podporu zdraví ženy.

Dále v balíčku najdete

Relaxace Doma ve svém těle

*Více informací k jednotlivým materiálům najdete po rozkliknutí daných odkazů.

 

Přečtěte si více o pohybu v jednotlivých trimestrech těhotenství

Kdy s pohybem v těhotenství začít?

Pohyb je přirozenou součástí našeho každého dne a jeho úpravu v těhotenství doporučuji od prvních dní, kdy jste zjistila, že jste těhotná. Na druhou stranu, jestli jste již v pokročilejším stádiu těhotenství, není nikdy pozdě začít se o své tělo pečovat. Odpovědí tedy je, čím dříve tím lépe, ale nikdy není pozdě začít.

Objevte 7 důvodů, proč je pohyb v těhotenství důležitý


Cvičení nenahrazuje lékařskou péči. Pohybový režim je vhodné konzultovat s ošetřujícím lékařem.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Balíček Těhotenství”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *