Balíček Cvičení VŠE

(Hodnocení: 2)

299

Všechny cvičební plány, které AtelierSante nabízí. Zacvičte si v pohodlí domova a zvolte cvičení, který Vám v danou chvíli bude nejvíce sedět.

Kategorie:

Popis

Balíček cvičení obsahuje všechny doposud vydané plány cvičení za jednotnou cenu. Mějte při ruce různé plány v PDF podobě pro jakoukoli příležitost. Ať už se chcete protáhnout nebo posílit celé tělo, vždy si vyberete z široké nabídky cviků.

Všechna cvičení jsou připravena především na podporu Vašeho zdraví a zdravého pohybu v pohodlí domova.

Balíček cvičení obsahuje*:

Vbočený palec – protažení a cvičení

Cvičení na balanční čočce

Cvičení s míčem

Cvičení pro uspěchané

Cvičení na bosu

Lyžování: příprava a kompenzace

Cvičení s ručníkem – posilování i protažení s jednoduchou pomůckou

 

Exkluzivně pouze v tomto balíčku dále najdete:

Protažení pro práci – 3 strany základních cviků, díky kterým protáhnete celé tělo po dlouhém pracovním dni.

Kompenzační cvičení po náročné práci – ať už máte za sebou stěhování, práci na zahradě nebo celodenní náročnou práci, díky tomuto plánu uvolníte nejvíce namáhané části těla. Uvolnění páteře i kloubů nejen přináší úlevu od namožení, ale také slouží jako prevence vzniku bolestí.

*Detaily k jednotlivým plánu najdete po rozkliknutí daného odkazu.

Jako bonus ke cvičení navíc získáváte nahrávku relaxace Doma ve svém těle, kterou můžete zařadit po cvičení nebo zcela samostatně na podporu dobré psychické pohody, vyrovnanosti a také regenerace Vašeho těla. Druhým bonusem je relaxace pro Klidné usínání.


Koupí balíčku podporujete také další tvorbu na AtelierSante jako jsou pravidelné články a informační videa na YouTube. Mým cílem je zlepšit přístup k informacím široké veřejnosti bez nutnosti dlouhého čekání na odděleních rehabilitace a fyzioterapie. Veronika

2 recenze Balíček Cvičení VŠE

  1. Petr

    Protoze pracuje z domova, hledal jsem nejake cviceni, ktere mohu delat doma. Plany jsou ruznorode a vyberu si podle toho, kolik mam casu. Doporucuji.

  2. Marketa P.

    Užitecne!

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *