Balíček Běhání

199

Jedinečný balíček všeho, co jako běžec potřebujete vědět

Kategorie: ,

Popis

Chodíte běhat nebo se na své první běhy teprve chystáte? S balíčkem běhání najdete vše potřebné na jednom místě. Balíček nabízí průvodce často opomíjenými technikami jako je protažení, posílení nebo motivace k pohybu. Jestli vám do teď protahování přišlo nudné, uvidíte, že může být efektivní, nezabere tolik času a navíc vás bude bavit.

Uvedené materiály se hodí, jak pro úplné začátečníky, tak i kteří již nějakou dobu chodí běhat. Cílem je, co nejvíce podpořit vaše tělo ve zdravém pohybu, který vás bude dlouhodobě bavit. Právě pravidelný pohyb, který vás i těší je jedním za základních prvků výborného celkového zdraví.

Balíček obsahuje

Protažení po běhu venku

Protažení po běhu doma

Posilování pro běžce

Testování symetrie svalové síly na dolních končetinách

Motivace k pohybu

Regenerace po cvičení

6 PDF materiálů připravených ke stažení, které si můžete vytisknout nebo vzít s sebou v telefonu kamkoli, kde se chystáte běhat. Jedinečné pojetí běhu s maximálním důrazem na vaše zdraví. Celkově tak na 38 stranách najdete to nejdůležitější pro běh. Cvičení je doplněno o názorné fotografie, podle kterých se nejen protáhnete, posílíte, ale také můžete otestovat symetrii svalové síly na dolních končetinách pro lepší efektivitu běhu.

Tipy pro úplné začátečníky na první týdny běhu

Dále v balíčku najdete

Týdenní plán pro běh – vytiskněte si týdenní plán a naplánujte si nejen běhání, ale také další pohybové aktivity.

Měsíční plánovač – jednoduchý měsíční plánovač, který můžete využít nejen na běh, ale zapsat si do něj můžete jakékoliv další aktivity. Volná políčka slouží pro zapsání data, a tak plánovač můžete využít zcela neomezeně.


Zakoupením tohoto balíčku podporujete tvorbu AtelierSante. Část vydávaného obsahu je věnována právě běhu – přípravě, správné technice i motivaci. Právě díky zakoupení tohoto balíčku je možné i nadále vydávat články a hlavně videa, která jsou časově velmi náročná na přípravu, o běhání  zcela zdarma. A tak v rámci tohoto nákupu nezískáváte jen uvedené materiály, ale také možnost nadále sledovat inspirativní obsah zdarma.

Vašeho nákupu si velmi vážím. 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Balíček Běhání“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *