Akášické záznamy

(Hodnocení: 5)

3.500

NALAĎTE SI SVÉ VLASTNÍ ZPRÁVY

ZPRÁVY SVÉ DUŠE ULOŽENÉ V AKÁŠICKÝCH ZÁZNAMECH

Není skladem

Popis

Toužíte po odpovědích na otázky, nad kterými již dlouho přemýšlíte?

Máte silnou touhu se o sobě dozvědět více?

 

Pak jste tu zcela správně. Pomocí Akášických záznamů se můžete dozvědět více o sobě, svém životním poslání a o tom, co Vás nejvíce zajímá.

VÍCE O AKAŠICKÝCH ZÁZNAMECH ZDE

 

Jak čtení ze záznamů probíhá?

Po vybrání 3 okruhů (každý okruh obsahuje 1 hlavní a 1-2 vedlejší otázky), na které si přejete znát odpověď, si společně zavoláme. Projdeme vybrané otázky a když si nebudete jistí, pomohu Vám s jejich nejlepší formulací.

Nejčastěji dotazovaná témata jsou:

Podnikání/zaměstnání

Vztahy

Dary duše, poslání a role ve společnosti

Zdraví

Minulé životy

Následně do 14 dní obdržíte audio nahrávku s odpověďmi na Vaše otázky.

Obdržíte nahrávku celého čtení a také každou otázku jednotlivě tak, abyste mohli s tímto záznamem co nejlépe pracovat, využít ho, jak bude pro vás nejlepší.

Spolu s tím obdržíte také PDF, které dokresluje mluvený záznam. Najdete v něm vyobrazení konkrétní situací z minulých životů, barvy, obrazce nebo léčivé techniky.

Mnoho o Akášických záznamech sdílím ve videích na svém Instagramu.


Po zaplacení si stáhněte průvodce toho, jak se v Akášických záznamech ptát a také jak následně pracovat s vlastním záznamem. Obdržíte také email pro zamluvení společného hovoru.


Pro více informací či přímé čtení ze záznamů mi neváhejte napsat.

5 recenzí Akášické záznamy

 1. Lucie

  Úžasné, skvělé, nadpozemské, jsem naprosto nadšená. Konečně mi to všechno do sebe zapadá, konečně všechno dává smysl, konečně cítím tu oporu jít do toho, vidím, jak byly mé oči zaslepené. Měla jsem předtím pochyby, nevěděla jsem, jestli to vše může vůbec být skutečné i když jsem hluboko uvnitř cítila, že ano, vnímala v meditacích střípky. Cítila jsem při poslechu záznamu, jak mám husí kůži, brečela jsem a nahlas se smála. Zdálo se mi, jako bych se zbláznila, nic nedávalo logický smysl a přitom mi bylo vše jasné. Neskutečně mě to celé posunulo. Bylo to jak promluvit si se svou duší, se sebou samotnou, s tím kdo už všechny tyhle odpovědi dávno zná. Veronika byla velice milá, vstřícná, profesionální a zároveň osobní a navíc její překrásný hlas. Pokud o něčem takovém uvažujete, můžu z celého srdce jen doporučit. Když někdo tvoří autenticky po svém a s láskou je to poznat.

 2. Kristy (ověřený vlastník)

  Veru je naprosto skvela. Velmi mila, profesionalni a predevsim se u ni se svymi otazkami citite v bezpeci. Moje cteni bylo extremne hluboke, prinosne a doted ve mne dozniva. Casto se k nemu vracim, protoze na jeden poslech neni mozno vse zpracovat. Po kazde v nem objevim neco noveho, co spusti vodopady AHA momentu, a vse do sebe vic a vic zapada. Ja Verunce ze srdce dekuji za to, co dela, protoze toto predavat chce velkou odvahu a take velkou duchovni moudrost.

 3. Petra (ověřený vlastník)

  Vyzdvihávám úvodní konzultaci k sestavení pokládaných otázek na míru a jejich formulace. Verča velmi precizně a citlivě dokázala z mých vysvětlení i celkově navnímat, co přesně bych se ráda dozvěděla a jaké konkrétní otázky mi v tom nejlépe pomohou.
  Po celou dobu byla Verča velmi profesionální a příjemná. Už po úvodní konzultaci jsem byla velmi spokojená a nadšená.
  Samotné záznamy pro mě pak byly přelomové. V oblasti zdraví, rodinných vztahů i úkolů v životě. Poskytly mi nejen praktické kroky do života, ale i mnohá uvědomění, vysvětlení a především i vnitřní klid. Tam, kde ze záznamů cítím výzvu, zároveň přišla i podpora v podobě praktického uchopení. Otevřelo se mi téma mé světelné rodiny a spolu s ním smíření s určitými událostmi v mém životě. Bylo by mnoho, co sdílet. Opravdu přelomové. Doporučuji všem, kteří touží po odpovědích, ať už jsou jejich otázky jakékoliv. Mně osobně se díky Verčinému zprostředkování záznamů dostalo mnohé. A některé věci pro mě ani nelze popsat slovy. Děkuji, děkuji, děkuji. 🙂

 4. Veronika via email

  Veronika: Čtení z akašických záznamu mi naprosto změnilo smět mého podnikání. Už nějakou dobu mě to volalo jiným směrem, ale až po načtení darů se vše krásné seskládalo a já začít sdílet to co žiju. Kdykoliv si zaznam pustím je tam nějaký Aha moment který mě zase posune. Pokud stojíte na místě a hledáte nějaké odpovědi moc čtení od Verči doporučuji. ❤

 5. Věrka (ověřený vlastník)

  Naše první setkání přes Zoom, kde jsme probraly moje otázky, nádherně plynulo a Veru byla mým otázkám otevřená a velmi jsem ocenila její vhledy, nápady, myšlenky. Cítila jsem, že jsou u ní mé osobní informace v bezpečí a že jsem v nejlepší „péči“. Překrásná energie, kterou mi Veru svým osobitým přístupem během našeho rozhovoru předala, ve mně příjemně doznívala ještě nějakou dobu.

  Samotné čtení z Akášických záznamů se krásně poslouchá. Vnímám ho jako velmi laskavé, dodávající podporu a pomoc, obsahující spoustu informací, které člověku pomohou k poznání sebe sama, k mnoha uvědoměním a k uskutečnění určitých kroků v životě.

  Celý proces od úvodní konzultace po zaslání čtení byl pro mě nádherným zážitkem. Moje čtení z Akášických záznamů se uskutečnilo 24.7.2021 a od té doby čerpám z těchto informací, které mi byly prostřednictvím Veru předány. Nechávám tyto informace, aby mnou prostoupily, často se k nim vracím a nechávám se jimi vést a integruji je do svého života. Jsem přesvědčená a cítím, že z těchto informací budu čerpat ještě hodně dlouho, při každém poslouchání v nich najdu něco nového. Mají pro mě velký přínos a cítím z nich podporu. Tímto bych zároveň chtěla Veru velice poděkovat za skvělou komunikaci, za tento její dar a profesionální, lidský a citlivý přístup.

  Čtení z Akášických záznamů u Veru doporučuji celým svým srdcem.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *