Konzultace

Osobní konzultace

FyzioFitness nabízí možnost osobní konzultace zaměřené na Vaše zdraví, přání a cíle. Můžete zvolit z několika možností nebo si nechat sestavit konzultaci či cvičební plán na míru Vašim požadavkům.

Vyzkoušejte


Proč zvolit naše konzultace?

Konzultace jsou připraveny unikátním způsobem přímo Vám na míru. S velikou pečlivostí připravujeme, jak průběh konzultace, tak i následná doporučení, cvičební programy a úpravu životního stylu. Nejedná se o stanovený rozvrh pro všechny, protože klademe důraz na individualitu každého a proto jsou naše konzultace jedinečné.

  • Individuální přístup
  • Vysoká kvalita
  • Vámi vybraný čas
  • Přehledné doporučení a plány v PDF podobě
  • Přizpůsobeno Vašim možnostem a požadavkům
  • Důraz na dlouhodobé zdraví
  • Materiály zdarma ke stažení pro podporu Vašeho zdraví

Konzultace vede

Bc. Veronika Pechová

Veronika je fyzioterapeutka s holistických zaměřením na zdraví. Pro své klienty již několik let připravuje zcela jedinečné terapie a konzultace, díky kterým se klientům daří zbavit se obtíží a žít zdravěji. Svou práci vidí spíše jako roli průvodce a za každým úspěchem stojí na prvním místě aktivita klientů a pacientů.

Je důležité myslet na to, že je to naše tělo a mysl, které se hojí a uzdravují a my jim v tomto můžeme pomoci vhodným cvičením, změnou denního režimu a dalšími technikami.

Aktuální nabídka

Online konzultace

Většina konzultací probíhá online formou. Můžete si zvolit médium, díky kterému bude konzultace probíhat (Skype, FaceTime, Messenger…).

Konzultace u Vás doma

Tyto konzultace probíhají v pohodlí Vašeho domova a nabízí zcela jedinečnou formu péče o zdraví. Jejich plán i průběh je zcela individuální a pro více informací klikněte zde. Konzultace jsou možné pouze na Mělníku.


V případě, že se nacházíte v těžké životní a finanční situaci, můžete se nám ozvat a zvolit alternativní řešení. Spoustu lidí se nachází v těžké situaci a i těm bychom chtěli nabídnout možnost zlepšení zdraví. Pamatujte, že nic není nemožné a někdy jediné, co stačí, je se zeptat. Nabídneme Vám slevu nebo jinou formu pomoci.