Konzultace

Osobní konzultace

Atelier Sante nabízí možnost osobní konzultace zaměřené na Vaše zdraví, přání a cíle. Můžete zvolit z několika možností nebo si nechat sestavit konzultaci či cvičební plán na míru Vašim požadavkům.

Konzultace probíhají online ve Vámi vybraném čase.

Proč zvolit naše konzultace?

Konzultace jsou připraveny unikátním způsobem přímo Vám na míru. S velikou pečlivostí připravujeme, jak průběh konzultace, tak i následná doporučení, cvičební programy a úpravu životního stylu. Nejedná se o stanovený rozvrh pro všechny, protože klademe důraz na individualitu každého a proto jsou naše konzultace jedinečné.

  • Individuální přístup
  • Vysoká kvalita
  • Vámi vybraný čas
  • Přehledné doporučení a plány v PDF podobě
  • Přizpůsobeno Vašim možnostem a požadavkům
  • Důraz na dlouhodobé zdraví
  • Materiály zdarma ke stažení pro podporu Vašeho zdraví

Konzultace vede

Bc. Veronika Pechová

Veronika je fyzioterapeutka s holistických zaměřením na zdraví. Pro své klienty již několik let připravuje zcela jedinečné terapie a konzultace, díky kterým se klientům daří zbavit se obtíží a žít zdravěji. Svou práci vidí spíše jako roli průvodce a za každým úspěchem stojí na prvním místě aktivita klientů a pacientů.

Je důležité myslet na to, že je to naše tělo a mysl, které se hojí a uzdravují a my jim v tomto můžeme pomoci vhodným cvičením, změnou denního režimu a dalšími technikami.

Aktuální nabídka

Online konzultace

Většina konzultací probíhá online formou. Můžete si zvolit médium, díky kterému bude konzultace probíhat (Skype, FaceTime, Messenger…).

Konzultace u Vás doma

Tyto konzultace probíhají v pohodlí Vašeho domova a nabízí zcela jedinečnou formu péče o zdraví. Jejich plán i průběh je zcela individuální a pro více informací klikněte zde. Konzultace jsou možné pouze na Mělníku.

Nejste si jistí, zda jsou konzultace vhodné i pro Vás? Nebojte se mi napsat pomocí formuláře níže.


V případě, že se nacházíte v těžké životní a finanční situaci, můžete se nám ozvat a zvolit alternativní řešení. Spoustu lidí se nachází v těžké situaci a i těm bychom chtěli nabídnout možnost zlepšení zdraví. Pamatujte, že nic není nemožné a někdy jediné, co stačí, je se zeptat. Nabídneme Vám slevu nebo jinou formu pomoci.