Rozhovory

Vítejte na stránce s rozhovory pro FyzioFitness. V našem týmu bychom rádi oživili nabídku zajímavých informací a sami si trochu rozšířili obzory. A tak nám někteří skvělí lidé dali možnost se podívat do zákulisí jejich profese, zájmů a soukromých životů. V roce 2020 se můžete těšit na pravidelné rozhovory a věřte , že to bude stát za to!

Canisterapie. Reakce bývají většinou pozitivní, i když občas se najde pár pacientů, kteří pejsky moc nemusí nebo z nich mají strach  – v takovém případě pacienty do canisterapie nenutíme. Při terapii pacienti začnou zmiňovat jejich pejsky, které mají/ měli doma.

Přečíst celý rozhovor

Operace totální endoprotézy kolenních a kyčelních kloubů patří v dnešní době k velmi častým ortopedickým operacím. Dnešním rozhovorem bych ráda přispěla k větší informovanosti pacientů a jejich blízkých. 

Přečíst celý rozhovor

Hipoterapie. Zatím spíše neznámý druh terapie především pro dětské pacienty ale i dospělé. Proto jsem se rozhodla přidat rozhovor na toto téma i na svoje stránky o fyzioterapii. Otázky jsem pokládala své kamarádce Kristýnce, která je také fyzioterapeut a současně se věnuje hipoterapii. Nebudu to dlouho protahovat, mrkněte na rozhovor.