Akášické záznamy

NALAĎTE SI SVÉ VLASTNÍ ZPRÁVY

ZPRÁVY SVÉ DUŠE ULOŽENÉ V AKÁŠICKÝCH ZÁZNAMECH

O AKÁŠICKÝCH ZÁZNAMECH

Akášické záznamy, tato služba, toto místo, které není hmatatelné, ale je daleko nad námi, obsahuje vše, co prožíváme. Je to jednoduché. To co moje i vaše duše zažila, za miliony, stamioliony let, je uložené v těchto záznamech.

Akášické záznamy jsou sbírkou všeho, co naše duše, kdy prožila. Nejenom na tomto světě, ale také v jiných dimenzích, jiných světech, jak by se to dalo lépe přiblížit. Během mnoha a mnoho životů se sem zaznamenávají informace. A tyto informace nám poslouží i v tomto životě.

Akášické záznamy pomáhají našemu směřování. Pomáhají nám otevírat dveře, o kterých jsme ani nevěděli, že existují. Rozpouští naši lidskou představu o životě a nabízejí daleko širší, vesmírný, mlutidimenzionální pohled.

Využijte své zprávy z Akášických záznamů. Nalaďte si tyto zprávy, které jsou jen a jen vaše. Jsou to ty nejodvážnější, nejupřímnější a nejšílenější zprávy, o kterých se kdy dozvíte. A jsou vaše!

Vstupte do světa Akášických záznamů, nalaďte si je a věřte, že se vám životem půjde lehčeji, hravěji a s neskutečnou radostí.

Zprávy ze záznamů ve vašem nitru aktivují váš potenciál. Aktivují, posilují, vibrují ve vašem těle. Vnímejte tento pocit, vnímejte hloubku těchto zpráv a buďte připraveni na změny ve vašem životě.

ČTENÍ ZE ZÁZNAMŮ

Nechte si přečíst zprávy z Akášických záznamů, kterou jsou pro vás v tuto chvíli ve vašem životě nejvíce přelomové. Ať už řešíte ve svém životě cokoliv, tyto zprávy vám pomohou na danou situaci pohlížet jasněji. Ve zprávách nenajdete podrobný postup, co dělat krok za krokem. Ale získáte nadhled a stanete se tím, kdo má průběh dané situace v rukou. Nepotřebujete totiž detailný postup, recept na život, potřebujete ty správné informace, vhled do dané situace, díky čemuž získáte sílu a uvědomění sami sebe.

Zprávy ze záznamů jsou zcela přelomové, život měnící a velmi upřímné. Pakliže čtete tyto řádky, tak jste na toto připraveni. I když možná ještě krátce váháte, není to náhoda, že čtete tyto řádky. Vy, vaše duše, touží po těchto zprávách, touží po těchto vašich vlastních zprávách.

FORMA ČTENÍ

Čtení probíhá formou audio záznamu. Vy pokládáte otázky, já je zprostředkuji z vašich záznamů. Následně tyto zprávy obdržíte formou audio záznamu jako celek i jednotlivé otázky zvlášť.

K záznamu se můžete vracet opakovaně. Zpočátku je zcela přirozené, že máte pocit, že jsou tyto informace až příliš silné. Nespěchejte na sebe. Záznam nebo jen jednotlivé otázky poslouchejte opakovaně, vracejte se k nim, prociťte je a nechte je klesnout hluboko do vašeho nitra. Ve vašem nitru se dotknou vašeho středu, tohoto lidského středu, ve kterém vzbudí tu touhu následovat volání vaší duše.

JAK SE V ZÁZNAMECH PTÁT?

Co potřebuji právě teď vědět?

Jak mohu využít a rozvíjet své dary?

Odkud pochází má duše?

Nesu si něco z minulých životů, o čem bych měl/a vědět?

Jaká je jedna z hlavních lekcí, kterým se mám v tomto životě učit?

Jak mohu přispět svými dary světu?

Zajímá vás více o akášických záznamech? Napište mi pomocí formuláře níže.